Náš tým

Magda Kunešová

Hair stylist

Senior stylist

Magda Kunešová je nejen majitelkou salonu, ale i skvělou kadeřnicí s dlouholetou praxí.

Svými zkušenostmi a zájmem o práci se muže chlubit velkou škálou soutěží, kterých se úspěšně zúčastnila. Pracovala v minulosti také v několika prestižních salonech v Praze.

Praxi získala z pravidelných školení a stáží.

Magda věří, že i blond vlasy, které jsou její specialitou, mohou být zdravé a krásné.

Magdu můžete sledovat na Instagramu

Zuzana Popelová

Hair stylist

Zuzka chtěla být kadeřnicí od dětství. Tento sen se ji splnil a její práce je jejím koníčkem. Baví ji nejvíce, že může výsledek své práce a spokojenost zákazníka vidět ihned. To ji pohání kupředu. Záleží ji maximálně na zdraví vlasů a na tom, aby byl zákazník spokojený a nemusel navštěvovat svého kadeřníka z donucení, díky nevzhledným a častým odrostům, pokud to není potřeba. Její specializací jsou blond odstíny, zesvětlující techniky a dokonalý střih. Zákazník nesmí se svými vlasy bojovat. Musí být pro něj radost si vlasy snadno, díky kvalitnímu střihu, upravit.

Zuzka pracovala v několika prestižních salonech. Prioritou je pro ní příjemné prostředí a přátelský až rodinný kolektiv, aby se každý zákazník v salonu cítil dobře a vyjímečně.

Instagram najdete pod tímto odkazem @IG


Lucie Trnková

Hair Stylist

Má to štěstí, že její profese je i jejím koníčkem. Proto ji baví se vzdělávat a stále se dozvídat nové informace. 


Zdravé a krásné vlasy jsou od pokožky, a proto ji vždy bude zajímat, jakou péči na vlasy používáte. 

Stříhání přizpůsobí pokaždé k individuálním potřebám klienta, aby byl praktický a dlouho udržitelný. Miluje velké výzvy, jako je změna střihu. 

Záleží jen na vás, co ji dovolíte.

Lucie je perfektcionalistka a její práce chce svůj čas. Nejnovější techniky probarvování a zesvětlovaní je samozřejmostí a  záleží jen na vaší náladě.

Jejím cílem je, aby vaše návštěva byla zážitkem plným relaxace pro vaše vlasy.

Její práci najdete na Instagramu 

Anna Brogyanyi

Hair Stylist

Junior Stylist

Má práce mě velmi baví, už od školy se pohybuji v kadeřnické praxi v pražských salónech.Nejvíce mě baví melíry, barvení a střihy. Vždy dělám vlasy mých klientek co nejšetrněji. Dávám si opravdu záležet na kvalitě vlasů a správné péči.Spokojenost mých klientů je pro mě opravdu důležité. S mými klienty mám opravdu hezké vztahy.

Mojí práci najdete na odkaze zde  instagram

Svitlana Salii

Stylistka oboči

Od dětství jsem ráda kreslila, mám zálibu v malování akrylem, takže jsem před několika lety absolvovala další kurzy, abych si rozšířila své dovednosti v oblasti krásy, práce mě okamžitě začala bavit, jsem vždy šťastná a otevřená komunikaci s novými lidmi.

Nejvíce mě baví krásné proměny obočí a spokojené výrazy ve tvářích mých klientů.

Tento obor umožňuje rozvíjet se a nezastavit se, jít jen dopředu.

Mojí práci najde zde na instagramu